Špeciálna škola pre telesne postihnutých

Dnes je 13.12.2018
Meniny má Lucia
Vyhladávanie v stránke

 

           ZÁUJMOVÉ ÚTVARY

     Školský rok:  2018/2019

                                                                                                               Spojená škola, Školská 5

        

Krúžok: Bocca

Vedúci: Bc. Mariana Kokavcová

Pondelok: 12:30- 14:30

 

       1. Baranec Frederik

       2. Goral Jaroslav

       3. Nemček Samuel

       4. Hroniaková Tamara (bez VP)    

       5. Supuka Tomáš                           

 6. Barborka Matisová (bez VP)

 


 

Krúžok: Rozprávkový svet

Vedúci: Bc. Kristína Horniaková

Utorok: 12:30 – 13:30

Štvrtok: 7:20 – 8:20

      1. Hriň Kevin

      2. Chorvát Jakub

      3. Krahulec Silvester

      4. Lazorík Jozef

      5. Tököly Erik

      6. Tužinský Fedor

7. Voštiar Alex 

Krúžok: Šikovné rúčky

Vedúci: Mgr. Kamila Adamcová

Štvrtok: 12:30 – 14:30

 

      1. Beryová Kristína

      2. Ličková Sandra

      3. Volfová Emma

4. Žemberyová Viktória

  

 


 

 

 
Krúžok: Anglická konverzácia

Vedúci: Zuzana Gulliver

Utorok: 12:30 – 14:30

 

 

      1. Berkyová Patrícia

      2. Nemcová Natália

      3. Pittner Filip (bez VP)

      4. Polcová Miroslava

      5. Vozárová Michaela

      6. Vozárová Tatiana

7. Zupková Patrícia
 

Krúžok: Počítačový krúžok

Vedúci: Adam Konečný

Utorok: 12:30 – 14:30

      1. Baranec Frederik

      2. Ivan Berky

      3. Berky Mário

      4. Botošová Viktória (bez VP)

      5. Eremiášová Zuzana (bez VP)  

      6. Poduška Benjamín

      7. Schneider Ján

      8. Štrbáň Filip

Krúžok: Hrnčiarsky krúžok

Vedúci: Mgr. Zuzana Podušková

Pondelok: 12:30 – 14:30

 

      1.     Eremiáš Ondrej

      2.     Gajdoš Filip

      3.     Pittner Filip

4.     Sitár Nicolas

 
 

 

 Krúžok: Rozprávkovo

Vedúci: Bc. Mariana Mäsiarová

Utorok: 11:10 – 12:10

Streda: 11:10 – 12:10

 

 

1.       Benčúriková Michaela

2.     Lalkovič Denis

3.     Repiský Adrian

4.     Tencer Tomáš Markus bezPV

5.     Urich Alexander

6.     Varsová Monika

7.     Zduchová Vanda

    

 

 

Krúžok: Malý kuchárik

Vedúci: Mgr. Eva Lauková

Štvrtok: 12:30 – 14:30

 

      1.     Berky Ivan (bez VP)

      2.     Berkyová Lucia

      3.     Botošová Viktória

      4.     Eremiášová Zuzana

      5.     Supuka Tomáš (bez VP)

      6.     Šarkoziová Andrea

7.     Šarközyová Martina (bez VP)

Krúžok: Muzikoterapia I.

Vedúci: Mgr. Andrea Sklenárová

Streda: 12:30 – 14:30

 

      1.     Gajdoš Filip (bez VP)

      2.     Hroniaková Tamara

      3.     Matisová Barbora

      4.     Šarközyová Martina

 5.     Tencer Tomáš Markus

     

 
Krúžok: Muzikoterapia II.

Vedúci: Mgr. Andrea Sklenárová

Piatok: 12:30 – 14:30

 

      1.     Farkašová Dominika

      2.     Goralová Dominika

      3.     Jedlička Rastislav

      4.     Kasanová Paulína

      5.     Kasanová Viktória

      6.     Kmeťová Dominika

      7.     Koniarová Dominika

      8.     Paštinský Andrej

      9.     Pukanová Lenka

      10. Rafael Šimon

      11. Rafaelová Erika

      12. Šarkozi Marcel

      13. Šarközy Michal

      14. Šarköziová Silvia

      15. Tichoň Viktor

 

                                                                                                 Elokované pracovisko, Rekreačná cesta 393

 

Krúžok: BOCCIA

Vedúci: Mária Borošová

 

  1. Denis Mazúr
  2. Martin Kuťa
  3. Dušan Bitara
  4. Dávid Kašpar
  5. Martina Vlačuhová
  6. Samuel Kováč

Krúžok: TANEČNÝ

Vedúci: Zuzana Lovecká, DiS

 

  1. Lucia Ďuricová
  2. Pavol Halaj
  3. Miroslava Slováková
  4. Martina Kačániová
  5. Samuel Kováč (bez VP)

Krúžok: ZABAVME SA SPOLU

Vedúca: Mgr. Ivana Jurášiková

 

 

1.    Šimon Fukač 
2.    Samuel Kosztolányi
3.    Dominik Albert
4.    Leo Gorelík
5.    Martin Hudec
6.    Nikolas Fedorek
7.    Milan Mikloš
8.    Martin Kršačok
9.    Ivan Ebert
10. Michaela Štulrajterová
11.  Zuzana Oravcová

Krúžok: ROZPRÁVKOVÝ SEN

Vedúca: Zuzana Lovecká, DiS

 

  1. Mia Blaškovičová
  2. Jenifer Illéšová
  3. Oskar Ripka
  4. Patrik Šajgalík

Krúžok: RELAXAČNÝ

Vedúca: Viera Benedeková

 

  1. Martina Benčúriková
  2. Johana Ihracká
  3. Adam Benčúrik
  4. Matúš Gajdoš
  5. Timotej Šatura
  6. Zuzana Ihracká
  7. Tomáš Holík
 Krúžok: HUDOBNO-POHYBOVÝ

Vedúca: Ján Píš

 

  1. Patrik Šarkozy
  2. Kimmo Antal
  3. Terezka Havranová
  4. Veronika Medvecká

       5.Liliana Barteková

 

 

 

 

 

 Krúžok: MAĽOVANIE S HUDBOU

Vedúca: Mgr. Zuzana Podušková

 

  1. Dominika Kováčiková
  2. Bianka Kolmistrová
  3. Diana Šopoňová
  4. Andrej Makovický
 Krúžok: ROZPRÁVKOVO

Vedúca: Zuzana Lovecká, DiS

 

1.      Michaela Chovanová
2.      Vladimíra Šarkoziová
3.      Radovan Berky
4.      Samuel Košík