Špeciálna škola pre telesne postihnutých

Dnes je 30.11.2020
Meniny má Ondrej, Andrej
Vyhladávanie v stránke

 

           ZÁUJMOVÉ ÚTVARY

            Školský rok:  2020/2021

                                                                                            Spojená škola, Školská 5

                                   

Krúžok: Športový  I.

Vedúci: Bc. Mariana Kokavcová

Pondelok:  12:30- 14:30

Krúžok: Športový II. 

Vedúci: Mgr. Martin Mikuška

Utorok:       12:30 – 14:30

Krúžok: Šikovné rúčky

Vedúci: Mgr. Kamila Adamcová

Pondelok:       12:30 – 14:30

Krúžok: Anglická konverzácia

Vedúci: Mgr. Zuzana Gulliver

Pondelok:      12:30 – 14:30

Krúžok: Počítačový  I.

Vedúci: Adam Konečný

Štvrtok:        12:30 – 14:30

Krúžok: Počítačový II.

Vedúci : Adam Konečný

Pondelok : 13:20 - 15:20

Krúžok: Rozprávkovo

Vedúci: Bc. Mariana Mäsiarová

Pondelok:       11:10 – 12:10

Utorok:      11:10 – 12:10

Krúžok: Rozprávkový

Vedúci: Viera Kmeťová

Utorok :  11:10 - 12:10

Piatok :       11:10 – 12:10

Krúžok: Malý kuchárik

Vedúci: Mgr. Eva Lauková

Štvrtok:      12:30 – 14:30

Krúžok: Spoločensko - pohybový

Vedúci : Bc. Marianna Mäsiarová

Štvrtok : 12:30 -14:30

Krúžok: Relaxačný 

Vedúci: Mgr. Ingrid Volfová

Pondelok:        12:30 – 14:30


Krúžok : Muzikoterapia

Vedúci : Mgr. Ingrid Volfová

Streda : 12:30 - 14:30

                                                                          

                   

                                                        Elokované pracovisko, Rekreačná cesta 393

 

 

Krúžok: Relaxačný

 Vedúci: Viera Benedeková

 Pondelok:  12:30- 14:30

Krúžok: Hudobno-dram0atický

 Vedúci: Mgr. Ján Píš

 Pondelok:  11:10  - 12:10

 Streda:       11:10  - 12.10

Krúžok: Tanečný

 Vedúci: Zuzana Lovecká, Dis

 Utorok:      13:25 – 15:25

Krúžok: Rozprávkový sen

Vedúci: Zuzana Lovecká, Dis

 Utorok:       11:10 – 12:10

 Štvrtok:       11:10 – 12:10

Krúžok: Zabavme sa spolu

 Vedúci: Mgr. Ivana Jurášiková

 Streda:         14:00 – 16:00