Dnes je 10.04.2021
Meniny má Igor

Mik, Mik, Mikuláš,

Prišiel s čertom na koláč. Aj takto vítali naše deti tohtoročného Mikuláša. Niektoré so strachom, niektoré hľadali pomoc u anjelika, ale nakoniec boli všetci spokojní, lebo boli sladko odmenené. Mikulášsku nádielku zasponzorovali spoločnosti COOP JEDNOTA a LIDL.

Vianočné pohľadnice

Žiaci z OU Spojenej školy na odbornom výcviku ako každoročne vyrobili pre svojich blízkych vianočné pohľadnice, kalendáre, ktoré sa naučili  v učebnom odbore „ Pomocné práce v administratíve  a službách“. Prajeme Vám krásne prežitie vianočných sviatkov.

R. Gregorová tr. učiteľka

Celoslovenská súťaž v literárnej tvorbe.

Žiačka OU Miroslava Slováková, z učebného odboru „Pomocné práce v administratíve a službách“
vyhrala cenu poroty v celoslovenskej súťaži v literárnej tvorbe „Voda pre život – život pre vodu“
s poviedkou Strom. Mirka je veľmi šikovná, snaživá, písanie poviedok je pre ňu relax, začo jej
veľmi pekne ďakujeme a prajeme do ďalších rokov života veľa krásnych nápadov v literárnej tvorbe.
Cenu  jej odovzdala riaditeľka Spojenej školy, ktorej sa veľmi potešila.

R. Gregorová, tr. učiteľka