Dnes je 15.06.2021
Meniny má Vít

Rozprávkový les znova ožil čudesnými bytosťami. V piatok ku nám zavítali postavy z rôznych záhadných príbehov, ktoré naše deti zbožňujú. Prekvapenie, radosť, ale aj strach sa striedali v detských srdiečkach.

Pozrite sa na Markuska, ktorý sa zmenil na princa, pokľakol pred Šípkovou Ruženkou a požiadal ju o ruku tak, ako to v správnej rozprávke má byť.

,,DOUČOVANIE V SPOJENEJ ŠKOLE"

v rámci projektu ,,SPOLU MÚDREJŠÍ", ktoré podporilo MŠVVaS SR v našich triedach: I.B, III.A, V.A, VII.A, I.IVP , II.IVP pokračuje a využívajú  čas a priestor na vzdelávanie podľa potreby.Učíme sa v altánku, v triede a v počítačovej miestnosti. Žiaci si opakujú učivo z matematiky, slovenského jazyka, vlastivedy a zdokonaľujú sa aj v grafomotorike.

,, NAŠE DOUČOVANIE"

Ponúkame malú ukážku z    doučovania v rámci projektu ,,Spolu múdrejší", ktoré podporilo MŠVVaS SR.

Pani učiteľky vždy pripravené, vyzbrojené   materiálom, pracovnými listami, pomôckami, technikou a vždy

s dobrou náladou...veď sa pozrite..

Poďakovanie

Ďakujeme záhradkárstvu ORBIS Ján Ďurček za sponzorský dar kvetín, ktoré nám skrášľujú okolie našej školy.

Patrí Vám veľké ĎAKUJEME.

Spoločne doučovanie v rámci projektu,, Spolu múdrejší ", ktoré podporilo MSVVaS SR prináša opakovanie vedomostí, zručností, ale aj veľa zábavy, spolupráce  a vzájomnej komunikácie.
Žiaci sa na doučovanie vzorne pripravujú, radi pracujú s interaktívnou tabuľou a tabletom.
Malá ukážka našich žiakov....

Je tu koniec týždňa a tak sa poďme pozrieť ako prebiehalo doučovanie v rámci projektu "SPOLU MÚDREJŠÍ", ktoré podporilo MŠVVaS SR v triedach: I.B, III.A, V.A, VII.A, II.IVP, I.IVP v našej škole.

Nech sa páči...😊

Deň Zeme

Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Deň Zeme si žiaci našej školy, v učebnom odbore "Pomocné práce v administratíve a službách" pripomenuli brigádou - čistenie okolia autobusovej zastávky.

Triedny učiteľ: Mgr. Renáta Gregorová

Mik, Mik, Mikuláš,

Prišiel s čertom na koláč. Aj takto vítali naše deti tohtoročného Mikuláša. Niektoré so strachom, niektoré hľadali pomoc u anjelika, ale nakoniec boli všetci spokojní, lebo boli sladko odmenené. Mikulášsku nádielku zasponzorovali spoločnosti COOP JEDNOTA a LIDL.

Vianočné pohľadnice

Žiaci z OU Spojenej školy na odbornom výcviku ako každoročne vyrobili pre svojich blízkych vianočné pohľadnice, kalendáre, ktoré sa naučili  v učebnom odbore „ Pomocné práce v administratíve  a službách“. Prajeme Vám krásne prežitie vianočných sviatkov.

R. Gregorová tr. učiteľka

Celoslovenská súťaž v literárnej tvorbe.

Žiačka OU Miroslava Slováková, z učebného odboru „Pomocné práce v administratíve a službách“
vyhrala cenu poroty v celoslovenskej súťaži v literárnej tvorbe „Voda pre život – život pre vodu“
s poviedkou Strom. Mirka je veľmi šikovná, snaživá, písanie poviedok je pre ňu relax, začo jej
veľmi pekne ďakujeme a prajeme do ďalších rokov života veľa krásnych nápadov v literárnej tvorbe.
Cenu  jej odovzdala riaditeľka Spojenej školy, ktorej sa veľmi potešila.

R. Gregorová, tr. učiteľka