Dnes je 18.05.2022
Meniny má Viola

Milí naši priatelia a známi, znova vás oslovujeme touto cestou o zahlasovanie za našu školu...je vyhlásená nová súťaž Lidl, kde môžeme získať výpočtovú techniku pre našu školu, ktorá je pre nás veľmi dôležitá ako vo vzdelávaní tak i pri rôznych intervenciách. Pokiaľ sa rozhodnete darovať nám hlas( zahlásiť QR kód, ktorý je súčasťou samolepiacich obrázkov, ktoré obdržíte pri nákupe za viac ako 20 eur), prosíme vás postupovať nasledovne- keďže sú v súťaži jednotlivo vypísané zložky našej školy, prosíme vás aby ste hlasovali v kategórií 1 za ŠZŠ ,C variant. Školská 5 Nová Baňa.
Veľká vďaka 😇

DEŇ MATIEK

Na obrázku môže byť kvet a text

Dnes 11.5.2022 máme za sebou ďalší tvorivý deň plný nových techník...- pod taktovkou p.Heleny Soboslayovej a našej pani učiteľky Ingrid Uškrtovej

Na obrázku môže byť 2 ľudia, sediaci ľudia, stojaci ľudia a interiér Na obrázku môže byť 1 osoba a interiér
Na obrázku môže byť 5 ľudí, sediaci ľudia, stojaci ľudia a interiér Opis fotky nie je k dispozícii.

Ďakujeme p.Budinskému z Očovej ktorý dnes zavítal do našej školy a predstavil našim žiakom tradičné i netradičné hudobné nástroje ako je fujara, píšťalka, gajdy, drumbľa, heligonka, či pastiersky bič.

Na obrázku môže byť 3 ľudia, ľudia hrajúci na hudobné nástroje, stojaci ľudia a interiér Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, interiér a text, v ktorom sa píše „WWWA REDMI NOTE 8T AI QUAD CAMERA“

Voňavé pečenie pre mamičky

Na obrázku môže byť 1 osoba, jedlo a interiér

Deň zeme sme si dňa 22.4 pripomenuli čistením a zveľaďovaním okolia našej školy. Dnes 29.4.2022 sme mali pokračovanie, ale v duchu módy z recyklovateľných materiálov a hier vytvorených z odpadového materiálu.

Na obrázku môže byť 4 ľudia, dieťa, stojaci ľudia a vonku
Na obrázku môže byť 5 ľudí, stojaci ľudia a interiér Na obrázku môže byť 4 ľudia, stojaci ľudia a vonku

Priblíženie metodiky práce so žiakmi v priestoroch Snoezelen

Na obrázku môže byť 3 ľudia a interiér Na obrázku môže byť 2 ľudia a interiér

CELOŠKOLSKÉ KOLO V PREDNESE POÉZIE A PRÓZY

Na obrázku môže byť 2 ľudia a stojaci ľudia Na obrázku môže byť 5 ľudí, stojaci ľudia a interiér Na obrázku môže byť 2 ľudia a stojaci ľudia

Sadenie zeleninky

Na obrázku môže byť 6 ľudí, stojaci ľudia, strom a vonku Na obrázku môže byť 4 ľudia, stojaci ľudia, vonku a strom

Pracovné vyučovanie v V.A - 25.4.2022

Na obrázku môže byť 4 ľudia, stojaci ľudia a vonku Na obrázku môže byť vonku

Triedne kolo v prednese poézie a prózy v V.A.

Dňa 22.apríla má naša planéta ZEM opäť svoj veľký deň.

Aj naši žiaci a pedagogickí zamestnanci sa zapojili a pomohli k väčšej čistote v našom okolí.