Špeciálna škola pre telesne postihnutých

Dnes je 12.12.2017
Meniny má Otília
Vyhladávanie v stránke

 

   ZÁUJMOVÉ ÚTVARY

     Školský rok:  2017/2018

                                                                                                               Spojená škola, Školská 5

Krúžok: BOCCA

Vedúci: Bc Mariana Kokavcová

1. Ondrej Eremiáš

2. Tamara Horniaková (bez VP)

3. Jakub Chorvát

4. Tomáš Supuka

5. Martina Šakrozyová

6. Erik Tokoly

7. Samuel Nemček

8. Dominika Farkašová

 


 

Krúžok: ROZPRÁVKOVÝ SVET

Vedúci: Bc. Kristína Horniaková 

1. Tamara Horniaková

2. Jozef Lazorík

3. Fedor Tužinský

4. Alex Voštiar

Krúžok: ŠIKOVNÉ RÚČKY

Vedúca: Mgr. Kamila Adamcová

1. Lucia Berkyová

2. Kristína Berkyová

3. Viktória Botošová (bez VP)

4. Viktória Kasanová (bez VP)
5. Sandra Ličková

6. Barbora Matisová

7. Emma Volfová

8. Viktória Žemberyová

 


 

Krúžok: ANGLICKÁ KONVERZÁCIA

 Vedúca: Mgr. Zuzana Gulliver

1. Dominika Goralová

2. Paulína Kasanová

3. Natália Nemcová

4. Samuel Nemček (bez VP)
5. Miroslava Polcová

6. Erika Rafaelová

7. Marek Toma

8. Michaela Vozárová

9. Tatiana Vozárová

10. Patrícia Zupková

 
 

Krúžok: POČÍTAČOVÝ KRÚŽOK

Vedúci: Adam Konečný

1. Frederik Baranec (bez VP)
2. Ivan Bartoš

3. Lukáš Berky

4. Andrej Paštinský

5. Kristián Pokoš

6. Šimon Rafael

7. Ján Schneider

8. Filip Štrbáň

 

 

Krúžok: HRNČIARSKY 

Vedúca: Mgr. Zuzana Podušková

1. Zuzana Eremiášová

2. Filip Gajdoš

3. Filip Pittner

4. Benjamín Poduška

5. Nicolas Sitár  

 
 

 

Krúžok: MUZIKOTERAPIA I.

Vedúca: Mgr. Zuzana Ďurinová

1. Denis Lalkovič

2. René Rákoczy

3. Adrian Repiský

4. Alexander Urich

5. Vanda Zduchová

 

 

Krúžok: MALÝ KUCHÁRIK

Vedúca: Mgr. Eva Lauková

1. Frederik Baranec

 2. Patrícia Berkyová

3. Viktória Botošová

4. Viktória Kasanová

5. Alexandra Šakroziová

MUZIKOTERAPIA II:

Vedúca: Mgr. Zuzana Ďurinová

1. Benjamín Baláž

2. Jaroslav Goral

3. Dominika Kmeťová

4. Lenka PUkanová

5. Silvia Šakozyová

6. Michal Šarkozy

7. Viktor Tichoň

 

 

                                                                                                 Elokované pracovisko, Rekreačná cesta 393

  

 

Krúžok: SPOLOČENSKÉ HRY

Vedúci: Bc. Mariana Mäsiarová

1.Dušan Bitara

2.Dávid Kašpar

3.Patrik Slosiarik

4.Petra Vráblová

5. Sáva Šarkoziová

 

 

Krúžok: PRÍRODOVEDNÝ

Vedúci: PaedDr. Veronika Minková

1. Lucia Ďuricová

2. Pavol Halaj

3. Radovan Krafčík

4. Denis Mazúr

5. Adriana Šatárová

 

 

Krúžok: ZABAVME SA SPOLU

Vedúca: Mgr. Ivana Jurášiková

1. Šimon Fukač 

2. Martin Kršačok

3. Ivan Ebert

 4. Michaela Štulrajterová 

5. Róbert Kukučka

6. Zuzana Oravcová

7.Norbert Kukučka

 

 

 

Krúžok: ROZPRÁVKOVÝ SEN

Vedúca: Mária Borošová

1. Mia Blaškovičová

2. Jenifer Illéšová

3. Oskar Ripka

4. Patrik Šajgalík

 

Krúžok: RELAXAČNÝ

Vedúca: Viera Benedeková  

1. Martina Bančúriková 

2. Johana Ihracká

3. Matúš Gajdoš 

4. Timitej Šatura

5. Tomáš Holík (vez VP) 

6. Bohumil Hazlinger (bez VP)

7. Miroslava Slováková (bez VP)

 

Krúžok: HUDOBNO-POHYBOVÝ 

Vedúci: Mgr. Ján Píš 

1. Liliana Barteková

2. Milan Mikloš

3. Veronika Medvecká

4. Martin Hudec 

5. Nikolas Fedorek

 

 

Krúžok: MAĽOVANIE S HUDBOU

Vedúca: Bc. Mariana Mäsiarová 

1. Dominika Kováčiková

2. Bianka Kolmistrová

3. Diana Šopoňová

4. Andrej Makovický


 

Krúžok: BOCCIA 

Vedúca: Mária Borošová 

1. Miroslava Slováková 

2. Adam Benčúrik

3. Zuzana Ihracká

4. Tomáš Holík

5. Bohumil Hazlinger


 

Krúžok: ROZPRÁVKOVO

Vedúca: Mária Borošová 

1. Michaela Chovancová

2. Daniela Giertlová

3. Vladimíra Šarkoziová

4. Samuel Košík